کرج، کمالشهر، بلوار بهشت سکینه، چهارم شرقی پلاک ۸۰

واشر کاس

واشر کاس

آشنائی با واشر کاس

روش استفاده از وشر کاست تخت

قیمت گزاری واشر کاس

تولید واشر کاس

واشر کاس چیست؟

این قطعه ای مربعی شکل و فلزی است که در فرآیند پرسکاری فرمی خواص به خود می گیرد تا توان تحمل بار بیشتری داشته باشد و سوراخی در وست برای عبور بلت وجود دارد و برای قالب بندی بتن مورد استفاده قرار میگیرد.که با نام های واشر بشقابی واشر بولت واشر سلجر نیز خوانده می شود.

اين واشر (واشر سلجر) همراه با مهره بولت (خروسکي) مورد استفاده قرار مي گيرد و با ايجاد سطح اتکاي زياد، نيرو را توزيع و از لهيدگي موضعي جلوگيري مي نمايد.

فرم خاصي که به اين واشر داده شده است، قابليت توزيع نيروي آن را افزايش داده و به اين ترتيب امکان استفاده از حداکثر ظرفيت بلت را نيز فراهم مي کند.

واشر کاس

روش کار با واشر بلت

نحوه کار به اين صورت است که بلت از سوراخ ايجاد شده در قالب ها عبور ميکند و توسط مهره خروسکي و واشر بلت از دو طرف قالب مهار مي شود و لازم به ذکر است که به علت فشار زيادي که بر اثر بتن ريزي روي قالب بتن ايجاد مي شود مهره خروسکي و واشر کاس بايد از کيفيت مرغوبي برخوردار باشند تا بتوانند فشار حاصله از بتن را تحمل کنند . معمولا واشر ها با ورق 4 میل و 5 میل تولید می شوند هرچه ضخامت ورق بیشتر باشد کیفیت واشر بلت بهتر می باشد.
واشر کاس


قیمت واشر کاس

قیمت واشر بشقابی بسته به قیمت روز ورق فلزی دارد و بسته به ضخامت ورق وزن واشر کاس و قیمت ان فرق می کند

شما به عنوان خریدار تجهیزات قالب بتن یا پیمانکاران ساختمانی باید توجه داشته باشید که کیفیت و اصالت واشر سلجر استفاده شده باید در سطحی بالا باشد. چراکه واشر سلجر طی فرآیند بتن ریزی تحت بار زیادی قرار دارد و ضعف آن موجب خرابی می شود.
گروه کارخانجات البرز قالب مفتخر است به تولید مرغوبترین واشر کاس  در کشور که توانسته است با ماشين آلات به روز و بهره گيري از نيروي فني متخصص ، تمامي نياز خريداران محترم را مرتفع نموده و توانسته رقيب جدي براي توليد كنندگان با سابقه طولاني در اين عرصه باشد.

جهت اطلاعات بیشتر باشماره های ذیل تماس بگیرید.

تلفن همراه :

  ۰۹۱۲۱۳۹۰۶۸۳

 ۰۹۱۰۳۶۱۴۴۵۴

  ۰۹۳۵۱۳۹۰۶۸۳

تلفن :

۰۲۶۳۴۷۲۰۱۴۶

۰۲۶۳۴۷۲۰۱۴۷

ورود مستقیم به واتس آپ: https://wa.me/c/989121390683

وبسایت : www.alborz-ghaleb.com

شماره تلگرام، واتس آپ  : 989121390683

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید؟
برای اطلاعات بیشتر باما در تماس باشید.
تماس با ما