کرج، کمالشهر، بلوار بهشت سکینه، چهارم شرقی پلاک ۸۰

خاموت زن میلگرد میزی | قیمت مناسب + گارانتی | تک فاز، سه فاز

خاموت زن

دستگاه خاموت زن برقی میلگرد

خاموت زن همانطور که از اسم آن پیداست جهت تولید خاموت برای بستن ستون ها و فونداسیون بتونی مورد استفاده قرار می گیرد خاموت زن ها به سه گروه خاموت زن دستی و خاموت زن برقی یا نیمه اتوماتیک همچنین خاموت زن اتوماتیک یا سی ان سی تقسیم می‌شوند معمولاً برای تولید خاموت از میلگرد بین ۶ تا ۱۸ بسته به سازه بتنی مورد استفاده قرار می گیردند هرچقدر ساز بزرگتر و احتیاج ما مقاومت بیشتری باشد سایز میلگرد خاموت نیز افزایش پیدا میکندکه در کل به خاموت زن های نیمه اتوماتیک و اتوماتیک خاموت زن برقی نیز گفته می شود.

ساختار خاموت زن برقی

ساختار خاموت زن برقی با توجه به قدرت میلگرد متفاوت هستندبه این صورت که در خاموت زن های نیمه اتوماتیک از یک الکتروموتور و یک گیربکس همچنین یک تابلو برق کامل جهت کنترل آنها در تولید استفاده می شود که توان الکتروموتور و همچنین قدرت گیربکس بسته سایز میلگرد متفاوت می باشد و معمولاً در سه سایز خاموت زن ۱۴ خاموت زن ۱۸ و خاموت زن ۲۲ تولید می شود در خاموت زن های نیمه اتوماتیک برای تولید خاموت از میلگرد شاخه استفاده می شود.

خاموت زن cnc

ولی خاموت زن cnc بسیار متفاوت می باشند در این مدل از خاموت زن ها میلگرد به صورت کلافی مورد استفاده قرار می‌گیرد و عملا از اپراتور در تولید خاموت نقش بسیار مهمی ندارد خاموت زن های سی ان سی دارای تابلو برق کامل و کنترل توسط دستگاه plc را دارند در این دستگاه ابتدا میلگرد را به صورت کلافی میکشد از کلاف باز نموده و صاف می کند و به سمت بازوی خم کننده هدایت می کند بعد از خم شدن در اندازه های مورد نیاز توسط قیچی برش زده و رها میکند

خاموت زن دستی بلبرینگی بهترین نوع خاموت زن دستی می باشد.

قیمت دستگاه تولید خاموت

قیمت دستگاه خاموت زن بر اساس قدرت آن متفاوت می باشد همچنین قیمت دستگاه خاموت زن اتوماتیک نیز بسته به نوع و مدل آن بسیار متفاوت می باشد.

تولید دستگاه های خاموت زن میلگرد که با نامهای خاموت زن برقی ، خاموت زن میلگرد خانده می شود با ارائه قیمت مناسب و خدمات پس از فروش گسترده در کل کشور.

تولید خاموت زن

تولید انواع  خاموت زن میلگرد

خاموت زن میلگرد سه فاز و تک فاز

خاموت زن میلگرد برقی دستگاه خاموت زن  برقی میلگرد برای ایجاد خاموت های مربع و چند ضلعی دراندازه مختلف مورد استفاده قرار می گیرد برای اجرای یک ستون بتنی احتیاج به خاموت میلگرد می باشد برای تولید آن ها از خاموت زن دستی یا برقی استفاده می شود به دلیل پایین بودن سرعت کار با خاموت زن دستی و صرف انرژی زیاد از خاموت زن برقی استفاده می شود

معمولاً پروژه های بزرگ از خاموت زن سه فاز استفاده می شود دستگاه های خاموت برقی معمولاً در مدل های تک فاز و سه فاز تولید می‌شوند.

مجتمع البرز قالب جهت نیاز مشتریان   تولید  انواع دستگاه های قیچی میلگرد که با نامهای میلگرد بر ، قیچی برقی میلگرد ، برش میلگرد خانده می شود نموده  و با ارائه قیمت مناسب و خدمات پس از فروش گسترده در کل کشور اسودگی خاطر برای پیمانکاران ایجاد نموده است

توضیحات:

خاموت زن برقی – سیستم مکانیکی

دارای الکتروموتور کوبل ترکیبی

دارای گیربکس صنعتی

دارای تابلوی برق کامل قدرت فرمان

این دستگاه قابلیت خم کردن به شکلهای گوناکون هندسی ( شش ضلعی ، مربع ، مسطتیل ) را دارد.

این دستگاه در مدلهای خاموت 14 و خاموت 22 تولید می شود.

دستگاه فوق به مدت شش ماه تمام توسط تولید کننده گارانتی وده سال خدمات پس از فروش میباشد.

989121390683


 

جدول قدرت خمش خاموت 14

تعداد ميلگرد قطر ميلگرد
1 14 mm
1 12 mm
1 10 mm
2 8 mm
2 6 mm
 
 

جدول قدرت خمش خاموت 22

تعداد ميلگرد قطر ميلگرد
1 22 mm
1 20 mm
1 18 mm
2 16 mm
2 14 mm
2 12 mm
3 10 mm
 

جهت اطلاعات بیشتر باشماره های ذیل تماس بگیرید.

تلفن همراه :

  ۰۹۱۲۱۳۹۰۶۸۳

 ۰۹۱۰۳۶۱۴۴۵۴

  ۰۹۳۵۱۳۹۰۶۸۳

تلفن :

۰۲۶۳۴۷۲۰۱۴۶

۰۲۶۳۴۷۲۰۱۴۷

ورود مستقیم به واتس آپ: https://wa.me/c/989121390683

وبسایت : www.alborz-ghaleb.com

شماره تلگرام، واتس آپ  : 989121390683

کاتال تلگرامی مجتمع البرز قالب : http://t.me/alborz_ghaleb

خاموت چیست؟

خاموت در ستون های بتنی به عنوان یکی از روش های اتصال میلگرد های عمودی به بتن مورد استفاده قرار می‌گیرد. این روش باعث می‌شود که میلگردهای  که به دلیل خصوصیات فیزیکی و مکانیکی آن‌ها قادر به تحمل نیروهای کششی بیشتری نسبت به بتن هستند، با بتن ارتباط بیشتری برقرار کنند و از جمله نیروهای فشاری ستون پشتیبانی کنند.

در ستون های بتنی، خاموت به عنوان یک روش اتصال میلگرد های عمودی به پایه‌های بتنی مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این روش، پایه‌های بتنی با قطر و ارتفاع مشخصی تهیه شده و به داخل آن‌ها میلگردهای عمودی قرار داده می‌شوند. سپس خاموت در محل هم‌خوانی میلگردها با پایه‌های بتنی و در محل هم‌خوانی میلگردها با هم، جهت ایجاد اتصال فلزی با بتن قرار داده می‌شود.

استفاده از خاموت در ستون‌های بتنی باعث افزایش مقاومت ستون در برابر نیروهای فشاری و کششی می‌شود و بهبود پایداری و ایمنی ستون‌های بتنی را به دنبال دارد.

دستگاه خاموت میلگرد

به عنوان یکی از ابزارهای مورد استفاده در تولید خاموتمی باشد. این دستگاه شامل دو بخش اصلی است که عبارتند از:

دستگاه برش میلگرد: که برای برش میلگردها به ابعاد مورد نیاز استفاده می‌شود.

دستگاه خاموت میلگرد: که شامل یک محفظه و یک مکانیزم برای چرخش و یک تکیه گاه در داخل آن است. با قرار دادن نوک میلگرد در مرکز محل چرخش و فشار دادن پدال دستگاه خاموت زن صفحه چرخیده ، میلگرد خاموت خاموت به داخل چرخیده و میلگرد با زاویه 90 یا 135 بسته به نوع خاموت قرار میگیرد ، و سه خم بعدی به همین صورت ایجاد می‌گردد.

دستگاه خاموت میلگرد برای اجرای سریع و دقیق خاموت بسیار کارآمد است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 3]

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید؟
برای اطلاعات بیشتر باما در تماس باشید.
تماس با ما