İran’da kalıp ve iskele imalatı

Modüler polimer beton plastik kalıp + üretim + günlük fiyat

Beton polimer plastik kalıp

Beton polimer plastik kalıp + plastik kalıp fiyatı + modüler polimer kalıp üretimi

Polietilen, polipropilen ve ABS’den üretilen polimer beton kalıbı, metal, ahşap ve alüminyum kalıpların yerini almaktadır. ✔

 beton plastik kalıplar

 

ا

Metal fiyatlarının artması ve metal beton kalıp fiyatlarının artması nedeniyle polimer kalıpların kullanımı oldukça popüler hale gelmiştir.

Plastik beton kalıpları sıkıştırılmış polimer malzemelerden yapılmaktadır.Polimer kalıpların metal kalıplara göre avantajlarından dolayı metal beton kalıplara iyi bir alternatiftir ve kontrplak yerine de kullanılabilir.

Polimer beton kalıplarının ve her türlü üretim malzemelerinin mukavemeti

Polimer beton kalıbının çeşidine ve uygulamasına bağlı olarak farklı malzemelere sahip olan polimer beton kalıbı üretiminde farklı polimer malzemeler kullanılmış ve bu malzemeler birbirine karşı farklı dirençler göstermektedir.

Polimer kalıplar, spesifik üretimde kullanılan malzemeye bağlı olarak farklı dirençlere sahip olan polietilen, polipropilen veya ABS gibi malzemelerden üretilmekte ve bu kalıpların üretiminde geri dönüşümlü polimer malzemeler de kullanılmaktadır. Beton polimer plastik kalıplar darbeye, basınca, aşınmaya ve ısıya dayanıklı polimer malzemelerden yapılmaktadır.

Kontrol etmek Avantajlar ve dezavantajlar Plastik beton kalıp

Beton plastik kalıbın avantajları

Polimer malzemelerin kullanılmasından dolayı plastik beton kalıpları metal kalıplara göre çok daha hafiftir, metal kalıplarda metal kalıbın metrekaresi genellikle 40 kg olmakla birlikte bu kalıplarda kalıbın her bir metrekaresinin ağırlığıdır. 10 ile 16 kg arasındadır.

Bu tip kalıplarda polimer malzeme kullanılması nedeniyle betona yapışması çok düşüktür, bu nedenle kullanım sırasında betondan kolayca ayrılır ve yağlama gerektirmez ve aynı zamanda yağları da kullanabilirsiniz. iş kolaylığı. Sabunlu su ile çevirerek püskürtün, beton kaba yapıştırmayın.

Düşük ağırlığı nedeniyle beton plastik kalıbın taşınması ve taşınması kolaydır ve bir arabaya çok sayıda sığdırabilirsiniz ve işçilerin katlar arasında hareket etmesi metal kalıba göre çok daha kolaydır.

En iyi satın alma işlemini yapmak ister misiniz ؟
Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçiniz.
تماس با ما