کرج، کمالشهر، بلوار بهشت سکینه، چهارم شرقی پلاک ۸۰

قالب پلاستیکی پلیمری

قالب بتن پلاستیکی

قالب بتن پلاستیکی پلیمری مدولار + تولید + قیمت روز

قالب بتن پلاستیکی پلیمری جایگزین قالب های بتن فلزی

قالب بتن پلاستیکی

 

امروزه به دلیل افزایش قیمت فلزات و بالا رفتن قیمت انواع قالب فلزی بتن استفاده از قالب های پلیمری رواج زیادی پیدا کرده است که در اینجا برای آشنایی شما به معرفی قالب بتن پلاستیکی می پردازیم.

قالبهای بتن پلاستیکی از مواد پلیمری فشرده ساخت می شوند به دلیل مزیتهای قالبهای پلیمری نسبت به قالب فلزی جایگزین مناسبی برای قالب بتن فلزی میباشند و همچنین می توان از آن به جای پلای وود نیز استفاده نمود.

 

مقاومت قالب بتن پلیمری و انواع مواد تولیدی

 

 

در تولید قالب پلیمری بتن از مواد پلیمری مختلفی استفاده شده است که بسته به نوع قالب بتن پلیمری و کاربرد آن جنسهای متفاوتی دارند که این موام مقاومت های متفاوتی نسبت به هم نشان می دهند.

قالبهای پلیمری از موادی مانند پلی اتیلن و پلی پروپیلن و یا ای بی اس تولید می شوند که بسته به متریال استفاده در تولید خاص و مقاومت های گوناگونی دارند همچنین در تولید این قالب ها از مواد پلیمری بازیافتی نیز استفاده می شود. قالب پلاستیکی پلیمری بتن از مواد پلیمری مقاوم در برابر ضربه فشار سایش و گرما ساخته می شوند.

انواع قالب بتن پلاستیکی

 

قالب پلاستیکی یا پلیمری بتن در سه مدل تولید میشود.

برای دانلود کاتالوگ قالب پلاستیکی بتن کلیک کنید.

1 – قالب مدولار پلاستیکی لبه 5 سانت اهرمی و پینی. این دسته از قالب پلیمری بتن با این قابلیت تولید شده‌اند که بتوان آنها را در کنار قالب بتن فلزی مدولار به کار برد بدین صورت که با استفاده است پین و گوه در کنار یکدیگر اتصال پیدا کنند و به صورت ترکیبی از قالبهای پلیمری و فلزی استفاده نمود. قالبهای بتن پلیمری این امکان وجود دارد که هم از پین و گوه و هم از اهرم های پلاستیکی برای اتصال این قالب ها به یکدیگر استفاده نمود.
این قابلیت به این دلیل در قالب های پلیمری بتن استفاده شده که در حال حاضر این دسته از قالب ها تنها در در سه سایز ۱۰۰ * ۵۰ و ۱۰۰ * ۱۵ و ۱۰۰ * ۲۰ تولید می شوند.
قالب پلاستیکی پلیمری
قالب پلاستیکی پلیمری
قالب بتن پلاستیکی لبه 5
قالب بتن پلاستیکی لبه 5
قالب بتن پلاستیکی لبه 5
قالب بتن پلاستیکی لبه 5

جدول قیمت و وزن قالب بتن پلیمری مدولار لبه 5

کد قالب نوع قالب سایز قالب وزن وضعیت تولید قیمت قالب
Pe-50 پنل تخت مواد نو 50*100 5.2 KG درحال تولید تماس بگیرید
Per-50 پنل تخت مواد بازیافتی 50*100 5.2 KG درحال تولید تماس بگیرید
Pe-20 پنل تخت مواد نو 20*100 2.6 KG درحال تولید تماس بگیرید
Per-20 پنل تخت مواد بازیافتی 20*100 2.6 KG درحال تولید تماس بگیرید
Pe-15 پنل تخت مواد نو 15*100 1.8 KG درحال تولید تماس بگیرید
Per-15 پنل تخت مواد بازیافتی 15*100 1.8 KG درحال تولید تماس بگیرید
Pe-25 پنل تخت 25*100 طراحی تماس بگیرید
Pe-30 پنل تخت 30*100 طراحی تماس بگیرید
Pe-40 پنل تخت 40*100 طراحی تماس بگیرید
Pe-IN کنج داخلی 75*5*10 تست قالب تماس بگیرید
Pe-IN کنج داخلی 75*5*5 ساخت قالب تماس بگیرید
HPE اهرم درحال تولید تماس بگیرید
2- قالب پلاستیکی ویژه ستون تولید شده. قالب پلیمری ستون یا پلاستیکی از جنس مواد پلیمری مقاوم در برابر ضربه و سایش ساخته شده است. این قالب های پلیمری ستون جوری طراحی شده که قابلیت این را دارد تا با یک دست قالب ستون شما بتوانید ستونهای با سایز ۲۰ در ۲۰ تا ستون با سایز ۶۰ در ۶۰ را قالب بندی و اجرا نمایید همانطور که در شکل می بینید این قالب ها به صورت پروانه‌ای به داخل رفته و خارج می‌شوندکه در قالب بندی ستونهای بتنی مستطیلی کاربرد دارد
3 – قالب پلاستیکی مدولار اهرمی با لبه 8 سانت. قالب با لبه ۸ سانت اهرمی در سایز بندی استاندارد خود تولید می شود ابعاد این قالب ها در بیس ۶۰ بوده از دو نوع مواد تولید می شود یک مواد abs که مقاومت بالایی در مقابل ضربه سایش و حرارت دارد.
قالب پلیمری اهرمی لبه 8
قالب پلیمری اهرمی لبه 8

قیمت قالب پلاستیکی بتن

قالب های پلاستیکی بر اساس نوع مواد به کار رفته در تولید آن متفاوت می باشند بعضی از قالب ها همانطور که در بالا توضیح داده شد از جنس های ای بی اس و  پلی اتیلن همچنین پلی پروپیلن مورد استفاده قرار می گیرد که این مواد در قیمت تمام شده قالب پلاستیکی بتن بسیار موثر می باشد همچنین در بعضی از موارد از مواد پلیمری ریسایکل نیز در تولید این نوع از قالب بتن مورد استفاده قرار می گیرد بر همین اساس قیمت قالب پلاستیکی بتن بسیار تاثیر پذیر است مواد استفاده شده در تولید آن می باشد.

جدول وزن قالب پلیمری ABS

ردیف کد قالب نوع قالب سایز قالب وزن قیمت قالب
1 Ap-120 پنل تخت 60*120 11 KG تماس بگیرید
2 Ap-20 پنل تخت 60*20 2.1 KG تماس بگیرید
3 Ap-25 پنل تخت 60*25 2.5 KG تماس بگیرید
4 Ap-30 پنل تخت 60*30 3.1 KG تماس بگیرید
5 Ap-35 پنل تخت 60*35 3.6 KG تماس بگیرید
6 Ap-40 پنل تخت 60*40 4.1 KG تماس بگیرید
7 Ap-IN کنج داخلی 60*کنج 2.1 KG تماس بگیرید
8 Ap-OUT کنج بیرونی 60*کنج 2.8 KG تماس بگیرید
9 HDL اهرم تماس بگیرید
نوع دوم قالب باجنس پروپیلن می باشد این نوع از قالب های پلیمری اهرمی نسبت به جنس abs مقاومت سایشی و ضربه‌ای کمتری دارند علاوه بر آن به خاطر جنس پروپیلن کمی در فشار نرم تر عمل می کند و همچنین به دلیل نوع مواد به کار رفته قیمت پایین تری نسبت به قالب های ای بی اس دارند و همچنین وزن آنها نیز کمتر می باشد.

جدول وزن قالب پلیمری پروپیلن

ردیف کد قالب نوع قالب سایز قالب وزن قیمت قالب
1 Pp-120 پنل تخت 60*120 9.1 KG تماس بگیرید
2 Pp-20 پنل تخت 60*20 1.8 KG تماس بگیرید
3 Pp-25 پنل تخت 60*25 2.2 KG تماس بگیرید
4 Pp-30 پنل تخت 60*30 2.5 KG تماس بگیرید
5 Pp-35 پنل تخت 60*35 3.0 KG تماس بگیرید
6 Pp-40 پنل تخت 60*40 4.1 KG تماس بگیرید
7 Pp-IN کنج داخلی 60*کنج 2.0 KG تماس بگیرید
8 Pp-OUT کنج بیرونی 60*کنج 2.6 KG تماس بگیرید
9 HDL اهرم تماس بگیرید

تفاوت قالب بتن پلاستیکی مشکی و سفید با جنس پلی اتیلن

 

از تفاوت قالب پلاستیکی بتن مشکی که با مواد پلیمری ریسایکل یا همان بازیافتی تولید می شود با قالب بتن پلاستیکی سفید که با مواد پلیمری نوع یا همان دست اول تولید می شود می توان به موارد زیر اشاره کرد.

قالب بتن پلاستیکی مشکی به دلیل استفاده از مواد ریسایکل نسبت به قالبهای تولیدی با مواد پلیمری نو که به رنگ سفید می باشد مقاومت کمتری دارد و در مقابل ضربه و فشار شکنندگی بیشتری دارد یکی دیگر از معایب قالبهای مشکی نسبت به قالب پلاستیکی با رنگ سفید در دمای پایین میباشد که در هوای سرد قالب های با رنگ مشکی شکنندگی بیشتری نسبت به قالب پلاستیکی سفید دارد.

بررسی مزایا و معایب قالب بتن پلاستیکی

مزایای قالب پلاستیکی بتن

قالب بتن پلاستیکی به دلیل استفاده از مواد پلیمری دارای وزن بسیار کمتری به قالب های فلزی می باشد در قالب های فلزی معمولاً هر متر مربع قالب فلزی ۴۰ کیلوگرم می باشد ولی در این قالب ها وزن هر متر مربع قالب بین ۱۰ تا ۱۶ کیلوگرم می باشد.

در این نوع از قالب ها به دلیل استفاده از مواد پلیمری باعث شده چسبندگی نسبت به بتن بسیار کم باشد به همین دلیل در هنگام استفاده به راحتی از بتن جدا شده و نیازی به روغن کاری ندارد ولی در عین حال جهت آسودگی خیال می توان از روغنهای پای آب مانند آب صابون تراشکاری به وسیله اسپری بر روی آنها باشید تابه بتن نچسبند.

قالب پلاستیکی بتن به دلیل وزن پایین به راحتی قابل حمل و جابجایی می باشد و میتوان تعداد زیادی را در یک خودرو جا داد همچنین جابجایی بین طبقات برای کارگر بسیار آسان تر نسبت به قالب فلزی می باشد.

معایب قالب پلاستیکی بتن

این نوع از قالب ها به دلیل انعطاف مواد پلیمری نسبت به فلز دارای مقاومت کمتری نسبت به قالب فلزی میباشند که می‌توان با استفاده از مهاربندهای بیشتر آنها را به خوبی مهار نمود.

قالب بتن پلاستیکی به دلیل استفاده از مواد پلیمری در صورت شکستن و ترک خوردن دیگر امکان تعمیر همانند قالبهای فلزی را ندارند ولی برای آسودگی خاطره پیمانکاران از بابت این مشکل در صورت شکستن و فرسوده شدن این قالب ها تعهد می‌دهیم قالب ها را به ۵۰ درصد قیمت روز تعویض یا از شما خریداری کنیم.

توضیحات:

جایگزین پلی وود

برای اجرای سقف دال بتنی به طور معمول از پلی وود یا تخته های چند لایی استفاده می شود که با توجه به رطوبت بتن و همچنین رطوبت هوا در مناطق شمالی و جنوبی ایران این چند لایه ها یا پلی وود ها بعد از مدتی  قدرت …

قالب ستون پلاستیکی

قالب بتن پلیمری ستون یا پلاستیکی از جنس مواد پلیمری مقاوم در برابر ضربه و سایش ساخته شده است. این قالب های …

قالب پلاستیکی بتن مدولار لبه 5

این دسته از قالب پلاستیکی مدولار همانند قالب فلزی مدولار می باشد و با همان ابعاد قالب های مدولار تولید می شود و این امکان وجود دارد که از انها در کنار قالب های مدولار فلزی مورد استفاده قرار گیرد.

قالب بندی فنداسیون با استفاده از قالب فنداسیون پلاستیکی پلیمری

مجتمع البرز قالب تولید کننده قالب پلاستیکی پلیمری

تولید انواح قالب فلزی مدولار ، قالب پلاستیکی پلیمری ، قالب فونداسیون ،قالب فنداسین پلاستیکی پلیمری ، قالب فلزی مدولار ستون ،  قالب بتن پلاستیکی پلیمری ستون در مجتمع البرز قالب با تکنولوژی روز دنیا

خرید و فروش انواع قالب دست دوم در مجتمع البرز قالب

جهت اطلاعات بیشتر باشماره های ذیل تماس بگیرید.

تلفن همراه :

  ۰۹۱۲۱۳۹۰۶۸۳

 ۰۹۱۰۳۶۱۴۴۵۴

  ۰۹۳۵۱۳۹۰۶۸۳

تلفن :

۰۲۶۳۴۷۲۰۱۴۶

۰۲۶۳۴۷۲۰۱۴۷

ورود مستقیم به واتس آپ: https://wa.me/c/989121390683

وبسایت : www.alborz-ghaleb.com

شماره تلگرام، واتس آپ  : 989121390683

کاتال تلگرامی مجتمع البرز قالب : http://t.me/alborz_ghaleb

قالب پلیمری ستون
قالب بتن پلیمری پلاستیکی ستون

قالب پلیمری ستون یا پلاستیکی از جنس مواد پلیمری مقاوم در برابر ضربه و سایش ساخته شده است. این قالب های پلیمری ستون جوری طراحی شده که قابلیت این را دارد تا با یک دست قالب ستون شما بتوانید ستونهای با سایز ۲۰ در ۲۰ تا ستون با سای

ادامه مطلب »
قالب پلاستیکی بتن
قالب پلاستیکی بتن

قالب پلاستیکی مدولار اهرمی

این دسته از قالب ها پلاستیکی به عرض 60 و در طول های 20،25،30،40 و 120 تولید شده و توسط اهرم های مخصوص به یکدیگر متصل می شود و برای قالب بندی از آنها استفاده می شود.

ادامه مطلب »
قالب پلیمری
انواع قالب پلاستیکی پلیمری و کاربردها

قالب پلاستیکی بتن توضیحات: تولید قالب های پلاستیکی بتن چندین سال است در کشورهای مختلف در حال انجام است و مزایای زیادی دارد. این قالب ها در ایران هم تولید و بفروش می رسند ولی به دلیل نا اشنا بودن پیمان کاران رواج زیادی ندارد. این مطلب جهت اشنائی پیمان کاران و مهندسین عمران با قالب های پلیمری ( پلاستیکی ) اماده شده. قالب

ادامه مطلب »
سقف دال بتنی
اجرای سقف دال بتنی

دال بتنی نوعی سقف است که به صورت یکپارچه از مصالحی مانند بتن و فولاد ساخته می شود. از این دال در ساخت انواع سازه با کاربردهای متفاوت و ساخت عرشه انواع پل و کف سازی ها استفاده می شود و اجزای تشکیل دهنده آن میلگرد و بتن هستند.

ادامه مطلب »

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

آیا می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید؟

برای اطلاعات بیشتر باما در تماس باشید.
تماس با ما