کرج، کمالشهر، بلوار بهشت سکینه، چهارم شرقی پلاک ۸۰

البرز قالب لگو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
قالب پلیمری بتن 60 120

قالب پلاستیکی بتن 120*60

امروزه قالب‌های پلاستیکی بتن بسیار مورد توجه مورد استفاده قرار می‌گیرد. به همین دلیل این قالب‌ها در سایزهای متنوعی در حال تولید می‌باشد. یکی از ابعاد قالب پلاستیکی بتن که در البرز قالب تولید می‌شود اندازه 120*60 لبه 8 اهرمی می‌باشد.که در ادامه توضیحات کاملی در مورد این نوع قالب میدهیم.

قالب بتن پلاستیکی 20 60

تولید قالب پلاستیکی بتن 120*60

این سایز قالب به صورت لبه 8 اهرمی تولید می شود که قابلیت اتصال  به قالب‌های فلزی را ندارد قالب‌ پلاستیکی بتن 60*120 لبه 8 اهرمی برای قالب بندی انواع آویز و یا ستون دیوار های برشی با ترکیب با سایر قالب های لبه 8 در ساخت سازه‌های بتنی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این سایز قالب با دو نوع مواد پلیمری تولید میشود مواد ABD که ترکیبی از مواد پلیمری می باشد و همچونین پلی پرو پیلن که به اختصار pp نیز گفته می شود در تولید هر دوی این قالب ها از مواد رنگی برای یکنواختی رنگ انها استفاده میشود تا به رنگ مشکی تولید میشود.

قالب پلاستیکی بتن 20 60

قیمت قالب پلاستیکی بتن 60*120

قالب پلاستیکی 60*120 با دو قیمت تولید شده. برای فروش دربازار توسط البرز قالب عرضه شده است. قالب های با مواد ABS با قیمت تقریبی 1400.000 تومان و قالب های با مواد pp 650.000 تومان. البته برای استعلای قیمت روز تماس بگیرید. به دلیل نوسان قیمت مواد پلیمری این قیمت ها ثابت نیست.

وزن قالب های پلاستیکی 120 با مواد  ABS برابر با 9.8 kg  می باشد. البته اگر با مواد PP یا همان پلی پرو پیلن تولید شود وزنی معادل 10.8 kg  خواهد داشت.

البرز قالب با تولید قالب های بتنی پلیمری در سایز های مختلف این امکان را فراهم ساخته تا هزینه هی اولیه تجهیز کارگاه تا حد امکان برای شروع کار کم شود.

قالب پلیمری بتن 60 20

تفاوت قالب پلاستیکی ABS با PP

قالب پلاستیکی 60*120 ABS با PP از نظر مقاوت در برابر ضربه و فشار بسیار با هم متفاوت می باشند. به دلیل استفاده شدن مواد پلی پرو پیلن یا همان PP در تولید قالب پلیمری PP از نظر مقاومت نسبت به قاب های که با مواد ABS تولید می شوند مقاومت کمتری دارند. در براربر ضربه وفشار اسیب بیشتری به آنها وارد می شود. البته باید توجه داشت که امکان بازیاقت قالب های شکسته ABS و PP وجود دارد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید؟
برای اطلاعات بیشتر باما در تماس باشید.
تماس با ما