کرج، کمالشهر، بلوار بهشت سکینه، چهارم شرقی پلاک ۸۰

البرز قالب لگو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
قالب-پلاستیکی-100-15

قالب پلاستیکی بتن 100*15

امروزه قالب‌های پلاستیکی بتن بسیار مورد توجه مورد استفاده قرار می‌گیرد. به همین دلیل این قالب‌ها در سایزهای متنوعی در حال تولید می‌باشد. یکی از ابعاد قالب پلاستیکی بتن که در البرز قالب تولید می‌شود سایز 100*15 می‌باشد.که در ادامه توضیحات کاملی در مورد این نوع قالب خواهیم داد.

تولید قالب پلاستیکی بتن 100*15

این سایز قالب به صورت لبه ۵ تولید می شود که قابلیت اتصال  به قالب‌های فلزی را نیز دارد قالب‌ پلاستیکی بتن 100*15 بیشتر برای آویز و یا ستون در ساخت سازه‌های بتنی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این سایز قالب با دو نوع مواد پلیمری تولید میشود مواد پلی اتیلن نو که به رنگ سفید می باشد و مواد پلیاتیلن بازیافتی که به رنگ مشکی تولید میشود.

قیمت قالب پلاستیکی بتن 100*15

قالب پلاستیکی 100*15 با دو قیمت تولید شده. برای فروش دربازار توسط البرز قالب عرضه شده است. قالب های با مواد نو با قیمت تقریبی 130.000 تومان و قالب های با مواد بازیافتی 100.000 تومان. البته برای استعلای قیمت روز تماس بگیرید. به دلیل نوسان قیمت مواد پلیمری این قیمت ها ثابت نیست.

وزن قالب های پلاستیکی 15 با مواد پلی اتیلن نو برابر با 1.8 kg  می باشد. البته اگر با مواد بازیافتی یا همان ریسایکل تولید شود مزنی معادل 1.9 kg  خواهد داشت.

البرز قالب با تولید قالب های بتنی پلیمری در سایز های مختلف این امکان را فراهم ساخته تا هزینه هی اولیه تجهیز کارگاه تا حد امکان برای شروع کار کم شود.

تفاوت قالب پلاستیکی مشکی و سفید

قالب پلاستیکی 100*15 مشکی با سفید از نظر مقاوت در برابر ضربه و فشار بسیار با مو متفاوت می باشند. به دلیل استفاده شدن مواد پلیمری ریسایکل یا همان بازیافتی در تولید قالب پلیمری 100*15 مشکی از نظر مقاومت نسبت به قاب های سفید که با مواد پلیاتیلن نو نانو یو وی دار تولید می شوند مقاومت کمتری دارند. در براربر ضربه وفشار اسیب بیشتری به آنها وارد می شود. البته باید توجه داشت که امکان بازیاقت قالب های شکسته مشکی و سفید وجود دارد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید؟
برای اطلاعات بیشتر باما در تماس باشید.
تماس با ما