کرج، کمالشهر، بلوار بهشت سکینه، چهارم شرقی پلاک ۸۰

قالب فلزی مدولار ستون

قالب فلزی مدولار ستون
رای قالب فلزی مدولار ستون از ترکیب قالب مدولار و کنج بیرونی و اتصالاتی نظیر پین و گوه می توان انواع مقاطع مورد نیاز برای تشکیل یک ستون بتنی با هر ارتفاعی را ایجاد کرد.جهت اجرای قالب گرد ستون با قطرهای کوچکتر از 2 متر استفاده از پانل‌های مدولار (کمانی) مقدور نمی‌باشد و چنانچه انجام پذیرد با کیفیت پائ

قالب فلزی مدولار ستون بتنی

برای قالب فلزی مدولار ستون از ترکیب قالب مدولار و کنج بیرونی و اتصالاتی نظیر پین و گوه می توان انواع مقاطع مورد نیاز برای تشکیل یک ستون بتنی با هر ارتفاعی را ایجاد کرد. قالب مدولار معمولاً به صورت استاندارد در عرض های ۱۰، ۱۵، … و ۵۰ سانتی متر و طول های ۱، ۵/۱ و ۲ متر طراحی و تولید می گردند و کنج ها نیز در انواع گوناگون ۵x۵، ۵x۱۰، ۱۰x۱۰، ۲/۵x۲/۵ و نبشی صفر و یا هر اندازه استاندارد دیگری تولید می گردند.

قالب فلزی مدولار ستون

برای مقاطع کوچکتر از 60×60 سانتیمتر از قیدهای ستون با مقطع لوله (قیدهای لوله‌ای) و برای مقاطع بزرگتر، از قیدهای با مقطع ناودانی (قید ناودانی) می‌بایست استفاده کرد .جهت جلوگیری از تابیدگی قالب ستون پیشنهاد می‌گردد اندازه ارتفاعی کنج‌های بیرونی با پانل های میانی یکی نباشد، اندازه کنج‌های بیرونی 150 سانیتمتر و پانل‌های میانی 100 یا 200 سانتیمتر انتخاب شود.

قالب فلزی مدولار ستون

ورق رویه ۳ میلیمتر و تسمه ها از ورق ۵ میلیمتر می باشند. گروه طراحی شرکت البرز قالب با انجام محاسبات دقیق این پانل ها را طوری طراحی و تولید می نماید که توان و استحکام کافی در مقابل انواع فشارهای هیدرواستاتیکی بتن را داشته باشد.

      ابعاد ستون    
۶۰x۶۰ ۵۵x۵۵ ۵۰x۵۰ ۴۵x۴۵ ۴۰x۴۰ ۳۵x۳۵ ۳۰x۳۰
          ۴ ۴ قالب عرض ۲۰ با طول ۱ و ۲ متر
    ۲ ۴ ۴     قالب عرض ۳۰ با طول ۱ و ۲ متر
۲ ۲ ۲         قالب عرض ۴۰ با طول ۱ و ۲ متر
۲             قالب عرض ۵۰ با طول ۱ و ۲ متر
        ۸   ۸ کنج بیرونی ۱۵۰x۵x۵
۸ ۸ ۸ ۸   ۸   کنج بیرونی ۱۵۰x۱۰x۵
۳۰۹ ۲۸۸ ۲۶۹ ۲۵۱ ۲۳۶ ۲۰۴ ۱۹۰ وزن کل قالب های تسمه ای هر ستون (کیلوگرم)
۲۸۰ ۲۶۰ ۲۳۷ ۲۱۴ ۱۹۴ ۱۸۲ ۱۶۲ وزن کل قالب خم هر ستون (کیلوگرم)

قالب گرد ستون

قالب فلزی مدولار ستون گرد
جهت اجرای مقاطع گرد با قطرهای کوچکتر از 2 متر استفاده از پانل‌های مدولار (کمانی) مقدور نمی‌باشد و چنانچه انجام پذیرد با کیفیت پائینی مواجه خواهیم بود. به همین دلیل قالب مقاطع فوق بصورت خاص ساخته می‌شود. معمولاً مقاطع ستونهای گرد از دو سگمنت 180 درجه تشکیل می‌گردد و سگمنت‌های فوق به توسط کلمس فولادی نشکن به یکدیگر متصل می‌گردند. این کلمس‌ها بسیار مقاوم می‌باشند و توسط ضربه چکش در محل خود قرار می‌گیرند.

قالب فلزی مدولار ستون گرد

تولید انواح قالب فلزی مدولار ، قالب پلاستیکی پلیمری ، قالب فونداسیون ،قالب فنداسین پلاستیکی پلیمری ، قالب فلزی مدولار ستون ،  قالب بتن پلاستیکی پلیمری ستون در مجتمع البرز قالب با تکنولوژی روز دنیا

خرید و فروش انواع قالب های دست دوم در مجتمع البرز قالب

تلفن همراه :

  ۰۹۱۲۱۳۹۰۶۸۳

 ۰۹۱۰۳۶۱۴۴۵۴

  ۰۹۳۵۱۳۹۰۶۸۳

تلفن :

۰۲۶۳۴۷۲۰۱۴۶

۰۲۶۳۴۷۲۰۱۴۷

ورود مستقیم به واتس آپ: https://wa.me/c/989121390683

وبسایت : www.alborz-ghaleb.com

شماره تلگرام، واتس آپ  : 989121390683

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]
اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید؟
برای اطلاعات بیشتر باما در تماس باشید.
تماس با ما