کرج، کمالشهر، بلوار بهشت سکینه، چهارم شرقی پلاک ۸۰

البرز قالب لگو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

فروش وافل دست دوم 60

وافل دست دوم 60*60

قالب فروش وافل دست دوم نوشهر

توضیحات:

فروش قالب وافل دست دوم نوشهر

فروش وافل دست دوم سایز ۶۰ در ۶۰ ارتفاع ۲۰ با مواد درجه یک اماده بارگیری از نوشهر

قیمت قالب وافل سقف :

قیمت قالب وافل سقف به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله مهمترین آنها ابعاد قالب وافل می باشد و همچنین جنس موادی که برای تولید قالب وافل سقف استفاده می شود در قیمت تمام شده آن تاثیر بسیار زیادی دارد قالب های وافل معمولاً از از مواد بازیافتی و یا مواد نوترکیبی با مواد بازیافتی تولید می شوند.

تولید انواع قالب وافل سقفی در سایز های مختلف در مجتمع البرز قالب انجام میشود این قالب ها به دو صورت قالب وافل یک طرفه و همچنین قالب وافل دو طرفه انجام می شود.

همچونین خرید و فروش انواع قالب های فلزی دست دوم ، داربست های مدولار دست دوم ، انواع جک های صلیبی و ساختمانی دست دوم ، دستگاه های خم و برش میلگرد دست دوم ، ماشین الات ساختمانی دست دوم و انواع تجهیزات قالب بندی دست دوم در کل کشور

جهت درج آگهی خرید و فروش

جهت درج اگهی خرید و فروش قالب و تجهیزات قالب بندی بتون در سایت البرز قالب  از لینگ زیر اقدام نمائید.

وبسایت : www.alborz-ghaleb.ir

 

تعداد تقریبی آماده بارگیری: 200 عدد

محل بارگیری: نوشهر

وضعیت کالا: تصاویر متعلق به بار می باشد و جهت نمونه قرار داده شده است

جهت اطلاعات بیشتر باشماره های ذیل تماس بگیرید.

تلفن همراه :

  ۰۹۱۲۱۳۹۰۶۸۳

 ۰۹۱۰۳۶۱۴۴۵۴

  ۰۹۳۵۱۳۹۰۶۸۳

تلفن :

۰۲۶۳۴۷۲۰۱۴۶

۰۲۶۳۴۷۲۰۱۴۷

ورود مستقیم به واتس آپ: https://wa.me/c/989121390683

وبسایت : www.alborz-ghaleb.com

شماره تلگرام، واتس آپ  : 989121390683

کاتال تلگرامی مجتمع البرز قالب : http://t.me/alborz_ghaleb


مشاوره رایگان در زمینه قالب و تجهیزات قالب بندی

هدف اصلی مجتمع البرز قالب

_  کاهش هزینه های زائد

_  کیفیت محصولات و خدمات

_  سرعت و ارائه سرویسهای اولیه

_  کیفیت در طراحی و توجه به نیاز مشتری

_  انعطاف در طراحی ، تولید و خدمات بر اساس نیاز مشتری

_  ارائه خدمات مناسب به مشتری


قالب وافل چیست؟

قالب وافل (waffle formwork) یک قطعه پلاستیکی در ابعاد و اشکال مشخص است که به منظور حذف بتن ناکارآمد در دال های بتنی استفاده می شود. بتن ناکارآمد به بخشی از دال بتنی گفته می شود که تحت تنش فشاری نیست و هیچ عضو کششی (میلگرد) را هم در خود نگه نمی دارد. حذف این بتن به لحاظ اقتصادی از یک طرف و به لحاظ سبک سازی سازه و کاهش جذب انرژی لرزه ای نیز بسیار اهمیت دارد.

در دهه اخیر برای حذف این بتن، ایده ها و طرح های مختلفی پیشنهاد شده که تنها تعدادی از آن ها به مرحله اجرا درآمده است. یکی از پرکاربردترین این راهکارها استفاده از قالب های پلاستیکی از جنس پلی پروپیلن با قابلیت چندین بار استفاده است که به قالب وافل معروف شده است.

وافل (waffle) در انگلیسی به معنی کلوچه با طرح پنجره ای است که به همین دلیل برای دال های مشبک و پنجره مانند استفاده می شود

سقف وافل

 مطلبی جامع درخصوص سقف های وافل یکی از پیشرفت ها در زمینه ی ساخت وساز ، سقف وافل است . می توان یکی از مهمترین اهداف سقف وافل را کاهش تعداد ستون ها دانست . این سازه در سقف های با دهانه ی بیش از 12 متر کاربرد به سزایی دارد و اجرای آن نسبت به سقف های سنتی بسیار ساده تر و سریع تر است. 

تفاوت قالب وافل با قالب یوبوت و کوبیاکس

از دیگر راهکار های مناسب برای حذف بتن ناکارآمد میتوان به قالب های یوبوت و کوبیاکس و بابل دک در اجرای دال های مجوف اشاره کرد. ولی بزرگترین تفاوتی که این قالب ها با وافل دارند این است که بر خلاف قالب وافل نمیتوان از آنها چند بار استفاده نمود ویکبار مصرف هستند. این قالب ها در درون دال قرار میگیرند و پس از بتن ریزی حفره هایی را درون دال ایجاد میکنند.
ولی طراحی قالبهای وافل به گونه ای است که زمانی که بتن سخت شد میتوان آن را جدا کرد و مجدد از آن استفاده کرد. این امر یکی از ویژگی های مثبت و مهم قالب های وافل است.

انواع قالب وافل از لحاظ عملکرد

قالب وافل نقش مهمی در اجرای سقف وافل دارد و ابعاد و شکل عملکرد آن را تعیین می کند، این قالب با توجه به کاربرد آن به دو قالب وافل یک طرفه و دو طرفه تقسیم می شود.


قالب های وافل یک طرفه

قالب های یک طرفه جهت اجرای سقف ها با دهانه کوتاهتر استفاده می شوند. وظیفه ی آن این است که بار مرده و زنده را در یک راستا منتقل کند. خود قالب باعث شکل گیری تیرچه یا ریب خواهد شد.


ابعاد قالب وافل یک طرفه

قالب های یک طرفه، شامل قطعات پلاستیکی U شکل هستند که به همراه قطعات انتهایی در محل اجرا به کمک بست مخصوص، به یک دیگر متصل شده اند. این اتصال سبب تشکیل یک قالب یکپارچه مکعب مستطیلی است.

این قالب به طور معمول فاصله آکس به آکس 60 تا 70 سانتی متر را تامین می کند. با عمق 25 تا 30 سانتی متر، همچنی طول متغیر و عرض تیرچه ها نیز متغیر است و بین 12 تا 14 سانتی متر در دسترس است.


ابعاد قالب وافل یک طرفه


قیمت قالب وافل یک طرفه

قیمت این قالب به نسبت دیتل اجرایی متغییر است. هزینه ی اجرای سقف با این قالب ها، در هر متر مربع محاسبه میشود و در این امر عواملی مثل ابعاد قالب،کیفیت قالب و موقعیت پروژه اثرگذارند. به طور کلی قیمت خرید قالب وافل یک طرفه به ازای هر متر مربع از 240 تا 270 هزار تومان متغییر است.درنظر داشته باشید که دستمزد اجرا به صورت جداگانه محاسبه می شود.


قالب های وافل دوطرفه

این قالب ها در اجرای سقف وافل مشبک یا دوطرفه به کار می روند و باعث انتقال بار در دو راستا می شوند، یعنی بار زنده و مرده سقف به تمام تیرهای اطراف هر چشمه سقف انتقال می یابد. این قالب برخلاف قالب یک طرفه با بست به قالب های مجاور متصل نمی شود.

اما مانند قالب یک طرفه پس از رسیدن بتن دال به مقاومت نهایی باز شده و در جای دیگر استفاده می شود که این ویژگی به کاهش هزینه تمام شده دال کمک می کند.


ابعاد قالب وافل دوطرفه

این قالب قطعاتی از جنس پلی پروپلین دارد که وزن کمی دارند و به شکل نیمه مکعب طراحی شده اند. در برخی از محصولات ما، این قطعه ها سوراخ هایی جهت چفت و بست شدن قالب های مجاور دارند. حمل و نقل این قالب ها با توجه به ابعادشان آسان است و برای دهانه های عریض بسیار مناسب هستند. معمولا این قالب ها در ابعاد مختلف از 60*60 تا 90*90 ارائه می شوند.


قیمت قالب وافل دوطرفه

بر اساس تعداد و نوع و جنس قالب ها، قیمت این قالب ها متغییر است و به فاکتور های گوناگونی بستگی دارد. جهت اطلاع بیشتر در این مورد می توانید با ما تماس بگیرید.


معرفی و بیان ویژگی های قالب سقف وافل

امروزه به دلایل اقتصادی و فنی سقف وافل کاربردهای فراوانی دارد زیرا از نظر اقتصادی و فنی بسیار مناسب و به صرفه است. مهمترین قسمت در ساخت سقف های وافل همان قالب وافل است. قالب وافل توسط شرکت های مختلفی ارائه میشود که همین امر باعث شده که این قالب ها مقداری تفاوت داشته باشند.

لازم است کارفرمایان قالب های وافل متفاوت را شناسایی کرده و با توجه به شرایط هر پروژه بهترین قالب وافل را انتخاب کنند. این مقاله به توضیح و معرفی قالب های وافل میپردازد و آن را با سایر قالب های موجود در بازار مقایسه میکند.


برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی
آیا می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید؟
برای اطلاعات بیشتر باما در تماس باشید.
تماس با ما