کرج، کمالشهر، بلوار بهشت سکینه، چهارم شرقی پلاک ۸۰

گیره متوسط گیره بلند

گیره متوسط

گیره قالب بندی بتن

گیره ها در سه نوع تولید می شوند:

گیره متوسط 

گیره متوسط یکی از قطعات پرکاربرد و مفید در قالب بندی بتن است که وظیفه اصلی آن بستن و محکم نگه داشتن لوله ­هایی که در پشت قالب های بتن قرار می گیرندمی باشد هر گاه پشت بند از لوله باشد، از گیره متوسط استفاده می شود. قلاب گیره در سوراخ های لبه قالب بتن قرار گرفته و با سفت کردن پیچ تعبیه شده روی آن، گیره به لوله محکم می شود.

علت استفاده از گیره متوسط

در هنگام قالب بندی دیوارهای بتنی برای در یک راستا نگه داشتن قالب های فلزی از لوله استفاده می شود که برای مهار این لوله ها به قالب از قطعه های به نام گیره متوسط استفاده می شود

از گیره متوسط با نام‌های دیگری همچون گیره دو پا و گیره قالب بندی و شاخ بزی نیز نام برده می شود که تمام اینها همان گیره متوسط را شامل می شود.

گیره بلند

تفاوت اصلی میان گیر متوسط و گیر بلند در این است که از گیر متوسط برای اتصال یک لوله به پشت قالب استفاده میشود ولی از گیره بلند معمولاً برای اتصال پروفیل به پشت قالب و یا جایی که پشت بند افقی قالب فلزی بتن از ناودانی باشد و یا از لوله به عنوان پشت بند قائم استفاده شود، گیره بلند به کار برده می شود.

گیره لوله به لوله

برای اتصال دو لوله (موازی یا عمود برهم) از گیره دو لوله استفاده می شود. از لحاظ شکل مشابه گیره بلند بوده ولی دارای قلاب های کشیده تر و با انحنای مناسب برای جا گرفتن لوله در داخل آن می باشد. چنگک قالب بندی بتن
گیره متوسط
گروه کارخانجات البرز قالب مفتخر است به تولید مرغوبترین گیره متوسط  در کشور که توانسته است با ماشين آلات به روز و بهره گيري از نيروي فني متخصص ، تمامي نياز خريداران محترم را مرتفع نموده و توانسته رقيب جدي براي توليد كنندگان با سابقه طولاني در اين عرصه باشد .

جهت اطلاعات بیشتر باشماره های ذیل تماس بگیرید.

تلفن همراه :

  ۰۹۱۲۱۳۹۰۶۸۳

 ۰۹۱۰۳۶۱۴۴۵۴

  ۰۹۳۵۱۳۹۰۶۸۳

تلفن :

۰۲۶۳۴۷۲۰۱۴۶

۰۲۶۳۴۷۲۰۱۴۷

ورود مستقیم به واتس آپ: https://wa.me/c/989121390683

وبسایت : www.alborz-ghaleb.com

شماره تلگرام، واتس آپ  : 989121390683

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 3]

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید؟
برای اطلاعات بیشتر باما در تماس باشید.
تماس با ما