کرج، کمالشهر، بلوار بهشت سکینه، چهارم شرقی پلاک ۸۰

البرز قالب لگو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

جایگزین یونولایت لایت فرم دست دوم

لایت فرم دست دوم

فروش جایگزین یونولیت دست دوم

توضیحات:

فروش لایت فرم دست دوم

لایت فرم یا جایگزین یونولیت دست دوم سایز 46 *100 تقریبا 800 عدد تمیز اماده بارگیری از کرج

قیمت لایت فرم دست دوم :

به دلیل نوسان نوسان مواد پلیمری برای اطلاع از قیمت دقیق لایت فرم تماس بگیرید.

تولید انواح قالب فلزی مدولار ، قالب پلاستیکی پلیمری ، قالب فونداسیون ،قالب فنداسین پلاستیکی پلیمری ، قالب فلزی مدولار ستون ، انواح قالب فلزی مدولار ، قالب پلاستیکی پلیمری ، قالب فونداسیون ،قالب فنداسین پلاستیکی پلیمری ،  قالب بتن پلاستیکی پلیمری ستون در مجتمع البرز قالب با تکنولوژی روز دنیا 

همچونین خرید و فروش انواع دستگاه های خم و برش میلگرد دست دوم ، ماشین الات ساختمانی دست دوم و انواع تجهیزات قالب بندی دست دوم در کل کشور قالب های فلزی دست دوم ، داربست های مدولار دست دوم ، انواع جک های صلیبی و ساختمانی دست دوم ،

تعداد تقریبی آماده بارگیری: 800 عدد محل بارگیری: کرج وضعیت کالا: تصاویر متعلق به بار می باشد و جهت نمونه قرار داده شده است

جهت اطلاعات بیشتر باشماره های ذیل تماس بگیرید.

تلفن همراه :

  ۰۹۱۲۱۳۹۰۶۸۳

 ۰۹۱۰۳۶۱۴۴۵۴

  ۰۹۳۵۱۳۹۰۶۸۳

تلفن :

۰۲۶۳۴۷۲۰۱۴۶

۰۲۶۳۴۷۲۰۱۴۷

ورود مستقیم به واتس آپ: https://wa.me/c/989121390683

وبسایت : www.alborz-ghaleb.com

شماره تلگرام، واتس آپ  : 989121390683

کاتال تلگرامی مجتمع البرز قالب : http://t.me/alborz_ghaleb


مشاوره رایگان در زمینه قالب و تجهیزات قالب بندی

هدف اصلی مجتمع البرز قالب

_  کاهش هزینه های زائد

_  کیفیت محصولات و خدمات

_  سرعت و ارائه سرویسهای اولیه

_  کیفیت در طراحی و توجه به نیاز مشتری

_  انعطاف در طراحی ، تولید و خدمات بر اساس نیاز مشتری

_  ارائه خدمات مناسب به مشتری


قالب جایزین یونولیت چیست؟

قالب جایگزین یونولیت با توجه به پیشرفت تکنولوژی ایجاد شده و یکی از روش های نوین در صنعت ساختمان برای سازندگانی است که به دنبال راهی برای افزایش سودآوری، استفاده کمتر از نیروی انسانی و تسریع در زمان اجرا هستند. قالب سبک (جایگزین بلوک های یونولیت در سقف های تیرچه بلوک و کرومیت) علاوه بر صرفه اقتصادی بالا به دلیل حذف هزینه های تامین بلوک یونولیک در ساخت و سازها، در زیر به برخی از مزایای قالب های لایت فرم به اختصار اشاره می شود.

سقف وافل

 مطلبی جامع درخصوص سقف های وافل یکی از پیشرفت ها در زمینه ی ساخت وساز ، سقف وافل است . می توان یکی از مهمترین اهداف سقف وافل را کاهش تعداد ستون ها دانست . این سازه در سقف های با دهانه ی بیش از 12 متر کاربرد به سزایی دارد و اجرای آن نسبت به سقف های سنتی بسیار ساده تر و سریع تر است. 

تفاوت قالب وافل با قالب یوبوت و کوبیاکس

از دیگر راهکار های مناسب برای حذف بتن ناکارآمد میتوان به قالب های یوبوت و کوبیاکس و بابل دک در اجرای دال های مجوف اشاره کرد. ولی بزرگترین تفاوتی که این قالب ها با وافل دارند این است که بر خلاف قالب وافل نمیتوان از آنها چند بار استفاده نمود ویکبار مصرف هستند. این قالب ها در درون دال قرار میگیرند و پس از بتن ریزی حفره هایی را درون دال ایجاد میکنند.
ولی طراحی قالبهای وافل به گونه ای است که زمانی که بتن سخت شد میتوان آن را جدا کرد و مجدد از آن استفاده کرد. این امر یکی از ویژگی های مثبت و مهم قالب های وافل است.

انواع قالب وافل از لحاظ عملکرد

قالب وافل نقش مهمی در اجرای سقف وافل دارد و ابعاد و شکل عملکرد آن را تعیین می کند، این قالب با توجه به کاربرد آن به دو قالب وافل یک طرفه و دو طرفه تقسیم می شود.

قالب های وافل یک طرفه

قالب های یک طرفه جهت اجرای سقف ها با دهانه کوتاهتر استفاده می شوند. وظیفه ی آن این است که بار مرده و زنده را در یک راستا منتقل کند. خود قالب باعث شکل گیری تیرچه یا ریب خواهد شد.

ابعاد قالب وافل یک طرفه

قالب های یک طرفه، شامل قطعات پلاستیکی U شکل هستند که به همراه قطعات انتهایی در محل اجرا به کمک بست مخصوص، به یک دیگر متصل شده اند. این اتصال سبب تشکیل یک قالب یکپارچه مکعب مستطیلی است.

این قالب به طور معمول فاصله آکس به آکس 60 تا 70 سانتی متر را تامین می کند. با عمق 25 تا 30 سانتی متر، همچنی طول متغیر و عرض تیرچه ها نیز متغیر است و بین 12 تا 14 سانتی متر در دسترس است.

ابعاد قالب وافل یک طرفه

قیمت قالب وافل یک طرفه

قیمت این قالب به نسبت دیتل اجرایی متغییر است. هزینه ی اجرای سقف با این قالب ها، در هر متر مربع محاسبه میشود و در این امر عواملی مثل ابعاد قالب،کیفیت قالب و موقعیت پروژه اثرگذارند. به طور کلی قیمت خرید قالب وافل یک طرفه به ازای هر متر مربع از 240 تا 270 هزار تومان متغییر است.درنظر داشته باشید که دستمزد اجرا به صورت جداگانه محاسبه می شود.

قالب های وافل دوطرفه

این قالب ها در اجرای سقف وافل مشبک یا دوطرفه به کار می روند و باعث انتقال بار در دو راستا می شوند، یعنی بار زنده و مرده سقف به تمام تیرهای اطراف هر چشمه سقف انتقال می یابد. این قالب برخلاف قالب یک طرفه با بست به قالب های مجاور متصل نمی شود.

اما مانند قالب یک طرفه پس از رسیدن بتن دال به مقاومت نهایی باز شده و در جای دیگر استفاده می شود که این ویژگی به کاهش هزینه تمام شده دال کمک می کند.

ابعاد قالب وافل دوطرفه

این قالب قطعاتی از جنس پلی پروپلین دارد که وزن کمی دارند و به شکل نیمه مکعب طراحی شده اند. در برخی از محصولات ما، این قطعه ها سوراخ هایی جهت چفت و بست شدن قالب های مجاور دارند. حمل و نقل این قالب ها با توجه به ابعادشان آسان است و برای دهانه های عریض بسیار مناسب هستند. معمولا این قالب ها در ابعاد مختلف از 60*60 تا 90*90 ارائه می شوند.

قیمت قالب وافل دوطرفه

بر اساس تعداد و نوع و جنس قالب ها، قیمت این قالب ها متغییر است و به فاکتور های گوناگونی بستگی دارد. جهت اطلاع بیشتر در این مورد می توانید با ما تماس بگیرید.

معرفی و بیان ویژگی های قالب سقف وافل

امروزه به دلایل اقتصادی و فنی سقف وافل کاربردهای فراوانی دارد زیرا از نظر اقتصادی و فنی بسیار مناسب و به صرفه است. مهمترین قسمت در ساخت سقف های وافل همان قالب وافل است. قالب وافل توسط شرکت های مختلفی ارائه میشود که همین امر باعث شده که این قالب ها مقداری تفاوت داشته باشند.

لازم است کارفرمایان قالب های وافل متفاوت را شناسایی کرده و با توجه به شرایط هر پروژه بهترین قالب وافل را انتخاب کنند. این مقاله به توضیح و معرفی قالب های وافل میپردازد و آن را با سایر قالب های موجود در بازار مقایسه میکند.


بست چهار پیچ دست دوم
بست چهار پیچ دست دوم

بست چهار پیچ دست دوم توضیحات: فروش بست داربست سنگین دست دوم مقدار : 1500 عدد نوع : بست چهار پیچ دست دوم سنگین موقعیت : کرج اماده بار گیری داخل انبار قیمت بست داربست

سه لایی دست دوم روسی
سه لایی دست دوم روسی

تخته سه لایی دست دوم روسی توضیحات: سه لایی دست دوم روسی بدون روکش تخته سه لایی پلایوود روسی ابعاد 152*152 بدون روکش محل بارگیری کرج اماده بارگیری

ورق دست دوم قالب بندی
ورق دست دوم قالب بندی

ورق دست دوم قالب بندی توضیحات: ورق قالب بندی دست دوم مقدار اماده بارگیری 50 تن ورق 2و2.5 میل 100*50

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی
آیا می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید؟
برای اطلاعات بیشتر باما در تماس باشید.
تماس با ما